Partneři ELISA

Abcam

Abcam www.abcam.comObjevte více pomocí našich vysoce kvalitních nástrojů pro výzkum proteinů, odborné technické podpory, rychlého globálního doručení a aktuálních a čestných dat. Náš rostoucí sortiment zahrnuje primární a sekundární protilátky, biochemické látky, proteiny, peptidy, lyzáty, imunotesty a další soupravy. Výrobky jsou vyráběny vlastními silami i externě a jsou důkladně testovány.

Abbexa

Abbexa www.abbexa.com/Abbexa je biotechnologická společnost se sídlem v Cambridge ve Velké Británii, která se specializuje na vysoce kvalitní a spolehlivá výzkumná činidla pro vědecký výzkum. Spolupracujeme s akademickými institucemi, nemocnicemi a laboratořemi po celém světě a přinášíme integrovaný zdroj protilátek, proteinů, souprav ELISA a dalších biologických činidel. Jsme odhodláni poskytovat vynikající služby zákazníkům, kvalitní a cenově dostupné produkty, aby vědci mohli dělat lepší vědu.

Abebio

Abebiowww.abebio.com/Abebio je přední biotechnologická společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních biologických produktů, jako jsou proteiny, protilátky a soupravy ELISA. Abebio produkuje tisíce sad ELISA pro detekci širokého spektra cílů, jako jsou cytokiny, růstové faktory, chemokiny, hormony, virové antigeny a rekombinantní proteiny.

ACRIS

ACRISwww.acris-antibodies.comOd samého začátku bylo naším posláním poskytovat výzkumné komunitě kvalitní výzkumné produkty. Naším nápadem bylo vyřešit problém, s nímž je téměř každý výzkumný pracovník konfrontován: „Jak najdu produkt / protilátku, která bude v mé výzkumné aplikaci fungovat optimálně“. Abychom těmto vědcům pomohli, použili jsme strategii k vytvoření platformy pro tisíce vysoce kvalitních protilátek v jedné snadno prohledatelné online databázi.

Arborové testy

Arborové testywww.arborassays.comNaším primárním zaměřením na zákazníka jsou farmaceutičtí a kliničtí vědci. Stavíme robustní soupravy pro imunoanalýzu, detekci a enzymovou aktivitu pro kvantifikaci biomolekul v biologických matricích. Jsme rádi, že se můžeme zabývat technicky nejnáročnějšími testy, které je třeba vyvinout. Vzrušení z budování soupravy, která někomu usnadňuje práci nebo umožňuje někomu měřit něco, co nikdo jiný nebyl schopen, je to, co nás pohání.

Bethyl

Bethylwww.bethyl.comÚčelem Bethyl Laboratories je zlepšovat životy podporováním vědeckého objevu. To vede k naší úplné odhodlání k nejvyšším standardům kvality produktů a služeb. Bethyl je jedinečný v naší end-to-end kontrole celého životního cyklu protilátky. Od našich veterinárních zařízení až po vývojové, výrobní a validační laboratoře se tým Bethyl zaměřuje na dodávky kvalitních produktů.

Bioaim

Bioaimbioaimscientific.com/Bioaim Scientific, Inc. je kanadská biotechnologická společnost se sídlem v kanadském Torontu, která poskytuje protilátky a imunotestovací soupravy, jakož i služby používané ve vědeckém výzkumu, včetně proteomiky, biotechnologie a farmaceutického vývoje. Jsme odhodláni vyvíjet rychlou technologii ELISA za účelem urychlení a zlepšení zákaznického výzkumu.

Biotest

Biotestwww.bioassaysys.comBioAssay Systems vyvíjí a uvádí na trh inovativní a vysoce výkonná testovací řešení pro uspokojení stále rostoucích požadavků odvětví biologických věd. BioAssay Systems nabízí testovací soupravy, které jsou jednoduché a pohodlné použití, které mají vynikající výkon a vyžadují jen málo času na čas optimalizace. Zaměřujeme se na bezpečné neradioaktivní formáty, jako jsou techniky detekce absorbance, fluorescence a luminiscence. Náš seznam produktů a aplikací se neustále rozšiřuje.

Biolegend

Biolegendwww.biolegend.comBioLegend vyvíjí špičkové protilátky a reagencie pro biomedicínský výzkum, vyráběné v našem nejmodernějším zařízení v San Diegu v Kalifornii. Naším posláním je urychlit výzkum a objevy poskytováním produktů nejvyšší kvality za vynikající hodnotu, spolu s vynikajícím zákaznickým servisem a technickou podporou .;

Biomedica Gruppe

Biomedica Gruppewww.bmgrp.com/„V roce 1988 zahájila společnost Biomedica vlastní program výzkumu a vývoje a nyní vyrábí řadu inovativních imunotestů pro kardiovaskulární vyšetření a metabolismus kostí. Pro tuto linii byla vytvořena celosvětová distribuční síť.

Biomerica

Biomericawww.biomerica.comOd roku 1971 společnost Biomerica vyvíjí, vyrábí a distribuuje lékařské diagnostické produkty pro včasnou detekci a monitorování chronických onemocnění a určitých zdravotních stavů. Zkušební soupravy a zařízení společnosti jsou prodávány na třech trzích: klinické laboratoře, ordinace lékaře a volně prodejné lékárny. Společnost Biomerica je hrdá na svou historii inovace produktů zahrnující více než tři desetiletí v několika hlavních klinických oblastech. Byla to první společnost, která vyráběla a uváděla na trh testy na: Myoglobin (Cardiac), H. Pylori (Trávicí choroba), Histamin (Alergie), Autotest na onemocnění tlustého střeva (Trávicí soustava) a Včasné zjištění diabetu (Diabetes). Všechny naše výrobky jsou označeny značkou CE pro evropský prodej a vyráběny podle certifikace EN ISO 13485: 2003.

BioVendor

BioVendorwww.biovendor.comBioVendor – Laboratorní medicína as, prostřednictvím svých tří divizí, vyrábí a distribuuje zdravotnické vybavení a produkty lékařského výzkumu pro český i mezinárodní trh. Rovněž úzce spolupracuje s firmou Siemens Medical Solutions Diagnostics, globálně uznávaným dodavatelem imunodiagnostických systémů. Udržování vysokého standardu služeb podpory zákazníků, včetně školení a poradenství, je pro nás samozřejmostí. Všude tam, kde jsou ve zdravotnictví požadovány spolehlivé produkty a kvalitní služby, BioVendor – Laboratorní medicína as existuje, tvrdě pracuje na zajištění maximální spokojenosti svých klientů. Hluboká znalost potřeb klientů spojená s naší schopností využít široké mezinárodní zkušenosti jsou jen některé z mnoha výhod, které naši klienti ocení.

Biovision

Biovisionwww.biovision.comBioVision vyvíjí a nabízí širokou škálu produktů včetně testovacích souprav, protilátek, rekombinantních proteinů a enzymů a dalších inovativních výzkumných nástrojů pro studium apoptózy, metabolismu, buněčné proliferace, buněčného stresu, poškození a opravy buněk, cukrovky, obezity a metabolického syndromu, stonku Buněčná biologie, regulace genů, přenos signálu atd. Produkty BioVision se v současné době prodávají ve více než 60 zemích po celém světě.

Cayman

Caymanwww.caymanchem.comSpolečnost Cayman Chemical Company pomáhá umožnit výzkum tím, že vědcům po celém světě dodává biochemické nástroje ve výzkumných oborech, jako je rakovina, oxid dusnatý, neurochemie, apoptóza, oxidační poškození, endokrinologie a mnoho dalšího. Specializujeme se na testovací soupravy pro měření eikosanoidů, biomarkerů volných radikálů, cyklických nukleotidů, cytokinů, hormonů a oxidu dusnatého. Kromě toho společnost Cayman nabízí širokou škálu kvalitních biochemikálií včetně eikosanoidů, činidel oxidu dusnatého a různých souvisejících lipidů, mastných kyselin, enzymů a protilátek.

Cell Biolabs

Cell Biolabswww.cellbiolabs.comCell Biolabs, Inc. hrdě vyvíjí a komercializuje inovativní technologie a nástroje pro výzkum přírodních věd. Zavázali jsme se poskytovat ty nejlepší produkty, které usnadňují objev mechanismů, na nichž je založena funkce a onemocnění buněk. Naše jedinečné špičkové produkty se v současné době používají po celém světě ve výzkumných laboratořích vysokých škol, vládních ústavech, biotechnologických a farmaceutických společnostech. Naše hlavní oblasti odborných znalostí zahrnují: testy založené na buňkách, virové expresní a purifikační reagencie, oxidační stresové testy, malé sady GTPase a reagencie.


Cloud-Clone Corp.

Cloud-Clone Corp.www.cloud-clone.com/CLOUD-CLONE CORP. (CCC, USA), výzkumný a experimentální vývoj v molekulárně biologické a imunologicky orientované společnosti se sídlem v Houstonu, je vlastníkem ochranné známky „Cloud-Clone“. Mezi její hlavní činnosti patří výroba analytických činidel, výroba analytických zařízení a servis pro pokusy na zvířatech

Cusabio

Cusabiowww.cusabio.comCUSABIO je přední biotechnologická společnost specializující se na výrobu vysoce kvalitních produktů pro geny, proteiny, protilátky, ELISA kit, suroviny pro výrobu diagnostických kitů, zbytky léčiv, malé molekuly potravin a další malé molekuly. Naše produkty pokrývají oblasti výzkumu, jako je biosyntéza / metabolismus, neurobiologie, cytokin, růstový faktor, autoimunita atd., Včetně více než 10000 druhů sad ELISA pro 37 druhů; přes 6000 protilátek, tisíce vysoce kvalitních rekombinantních proteinů prostřednictvím prokaryotických a eukaryotických expresních systémů; antigeny a standardy malých molekul používané ve zbytcích léčiv, bezpečnost potravin a další oblasti a desítky vynikajících proteinů a protilátek pro diagnostické použití.

Dimeditec

Dimeditecwww.demeditec.comDemeditec Diagnostics je dodavatelem diagnostických testovacích souprav pro použití v klinické laboratoři i ve výzkumných laboratořích. Technologie našich testovacích souprav pokrývá radioaktivní (RIA) a neradioaktivní (ELISA, PCR, rychlé testy) původ. Většina našich testovacích souprav je navržena pro použití ve vzorcích, jako je krev, sérum, plazma a moč. Od roku 2006 nabízíme také testy slin ve formátu ELISA pro měření volných steroidů a dalších analytů ve slinách.

DRG

DRGwww. drg-international.comDRG International, Inc. je předním výrobcem speciálních lékařských diagnostik a zařízení a distributorem ve více než 110 zemích. Společnost DRG International byla založena v roce 1970 a poskytuje kompletní sortiment produktů a služeb diagnostické a kardiologické lékařské komunitě. Globální ředitelství DRG International sídlí v Mountainside v New Jersey.

eBioscience

eBiosciencewww.thermofisher.com/ebioscienceeBioscience poskytuje inovativní vysoce kvalitní činidla vědcům na celém světě, kteří posilují proces vědeckého objevování v oblasti buněčné imunity a onkologie. Naše rozsáhlé portfolio špičkových produktů a technologií pro analýzu buněk zaměřených na průtokovou cytometrii a imunodetekci staví naše zákazníky do popředí vědy. eBioscience je v souladu s neustále se měnícími potřebami našich zákazníků a reaguje na ně, díky nimž se eBioscience stává vyhledávacím partnerem.

Enzo

Enzowww.enzolifesciences.comAť už se zaměřujete na výzkum nemocí, identifikaci a validaci cílů, sledování procesů nebo vývoj diagnostických testů, naše produkty pracují pro vás. Naše šíře vědeckých poznatků ve spojení s jedinečnými technologickými platformami nám dává flexibilitu pro podporu inovací po celé kontinuum výzkumu. Od komplexních výzkumných prací v oblasti věd o živé přírodě, přes vývoj léčiv až po klinický výzkum je naše komplexní řada produktů navržena tak, aby podporovala vaše cíle. Pokud standardní katalogový katalog nesplňuje vaše potřeby, promluvte si s námi o zákaznických řešeních; můžeme pomoci.

Immunospec

Immunospec www.everestbiotech.com Immunospec Corporation je jedním z předních světových poskytovatelů vysoce kvalitních imunodiagnostických produktů pro diagnostické a výzkumné použití. Nabízíme naše rozsáhlé portfolio produktů nemocnicím, klinickým laboratořím, soukromým institucím, akademickým, výzkumným a celosvětovým distributorům.

Gentaur Cz

Gentaur www.Gentaur.cz

Elisa kits, antibodies, neradioaktivní (ELISA, PCR, rychlé testy) původ.

GenWay Biotech

GenWay Biotechwww.genwaybio.comJako poskytovatel řešení proteinů a protilátek má GenWay multifunkční technologickou platformu specializovanou na používání genů, proteinů, protilátek a jejich aplikací v buňkách, tkáních a zvířecích modelech pro funkční genomiku a proteomiku. Hlavní kompetence společnosti GenWay umožňují společnosti provádět bioinformatické analýzy proteinových cílů, produkovat vysoce kvalitní proteinové antigeny a ligandy a vyvíjet domény specifické pro IgY pro zachycení, dělení, detekci a analýzu imunoafinity. Společnost může také poskytovat následné proteomické analýzy, validaci cílů a vývoj diagnostických produktů.

IBL-America

IBL-Americawww.ibl-america.comOd roku 1997 nabízíme vysoce kvalitní klinické laboratorní reagenční testy pro výzkum a klinické testování v různých oblastech, včetně autoimunity, endokrinologie, infekčních chorob, onkologie a neurověd. Poskytujeme kvalitní diagnostické nástroje ELISA, LUM, RIA, RRA, IRMA a / nebo IFA a protilátky od řady vysoce kvalitních domácích i mezinárodních výrobních partnerů.

Inovativní výzkum

Inovativní výzkumwww.innov-research.comInovační výzkum byl založen v roce 1998 poté, co si uvědomil, že spolehlivý, vysoce kvalitní a cenově dostupný výzkumný materiál je obtížné přijít. Začali jsme prodávat produkty základního výzkumu, jako je lidská plazma a sérum. Dnes jsme mezinárodním dodavatelem více než 1 000 humánních a živočišných biologických produktů, včetně proteinů, protilátek, ELISA souprav a dalších.

Kamyia

Kamyiawww.kamiyabiomedical.comV současné době produktové řady KAMIYA pro biologické vědy zahrnují tisíce humánních a zvířecích biomarkerových testů pro předklinické testování s jedním z největších výběrů souprav ELISA na světě. KAMIYA nadále nabízí celou řadu dalších produktů pro vědecký výzkum, včetně inhibitorů enzymů a monoklonálních / polyklonálních protilátek pro použití v různých oborech, včetně apoptózy, rezistence vůči více lékům, oxidačnímu poškození a opravě DNA, biologie kostí, rakoviny, zdraví srdce, zánětu, stres, obezita a diabetes.

Koma

Komawww.komabiotech.comKOMA BIOTECH se sídlem v korejském Soulu vyrábí a poskytuje činidla a nástroje pro výzkum v oblasti přírodních věd. Komplexní produktové řady podporují aplikace při studiu všech hlavních vědních vědních oblastí, včetně molekulární biologie, imunologie, buněčné biologie, proteomiky a genomického výzkumu. Mezi klíčové produkty patří proteinové elektroforetické systémy a předlité gely, PCR amplifikační činidla, transfekční činidlo, přímá PCR, soupravy pro čištění nukleových kyselin a soupravy ELISA pro cytokiny, imunoglobuliny. KOMA BIOTECH zlepší produktivitu a pomůže vám poskytnutím širokého spektra činidel, souprav a technologií pro výzkum v oblasti přírodních věd.

LSYBT

LSYBTwww.lsybt.com/cs/index.aspLSYBT se primárně zaměřuje na vývoj nejpokročilejších diagnostických souprav pro choroby zvířat, ELISA pro bezpečnost potravin, rychlé testovací proužky atd.

Mercodia

Mercodiawww.mercodia.comNaše kombinovaná odbornost zajistí, že vaše studie PK, PD a biomarkerů budou prováděny s nejvyšší možnou kvalitou měření, což vám umožní činit informovaná rozhodnutí založená na přesných bioanalytických datech. Jsme velmi flexibilní při přenosu dat v různých formátech, abychom vyhověli individuálním potřebám sponzora.

Molekulární inovace

Molekulární inovacewww.mol-innov.comMolecular Innovations, založená v roce 1990, je primárním výrobcem výzkumných protilátek, proteinů a souprav ELISA. Specializujeme se na koagulační a trombolytická činidla včetně PAI-1, tPA, urokinázy, koagulačních faktorů, vitronektinu a reninu. Mezi naše zákazníky na celém světě patří farmaceutické a biotechnologické společnosti a významné výzkumné instituce. Nabízíme zakázkové projekty a hromadné nabídky. Všechny výrobky jsou vyráběny podle přísných standardů kontroly kvality v našem novém moderním zařízení v Novi, MI, USA.

RayBiotech

RayBiotechwww.raybiotech.comRayBiotech, Inc. je přední společnost v oblasti biologických věd, která poskytuje proteiny, protilátky a imunologické soupravy, jakož i služby používané ve vědeckém výzkumu, včetně proteomiky, biotechnologie a farmaceutického vývoje. RayBiotech má téměř 50 zaměstnanců, jejichž cílem je poskytovat zákazníkům a zákazníkům RayBiotech po celém světě vynikající produkty a služby, mezi které patří vědci z průmyslových, akademických a výzkumných ústavů ve 41 zemích. RayBiotech se zavazuje k urychlení úspěchu zákazníků prostřednictvím inovací a vedení v oblasti biologických věd.

Southernbiotech

Southernbiotechwww.southernbiotech.comSouthern Biotechnology Associates, Inc., nyní známý jako SouthernBiotech, byl založen v roce 1982 vědci z Cellular Immunology Laboratory Dr. Max Cooper na University of Alabama v Birminghamu (UAB), jako společnost zabývající se výrobou, čištěním, konjugací a komercializace sekundárních protilátek nejvyšší kvality, afinitně čištěných, pro výzkumné účely. V důsledku pokračujícího vývoje vnitřních produktů a našeho získávání buněčných linií produkujících monoklonální protilátky prostřednictvím dohod o přenosu technologií s předními výzkumnými univerzitami a institucemi nyní poskytujeme širokou škálu afinitně purifikovaných, polyklonálních a monoklonálních protilátek, včetně fluorochromových a enzymových konjugátů, Přípravky s nízkým obsahem endotoxinů / azidů (LE / AF), fragmenty F (ab) a F (ab ‚) 2, jakož i

StressMarq Biosciences Inc.

StressMarq Biosciences Inc.www.stressmarq.comStressMarq Biosciences je společnost zabývající se bioreagenty se sídlem v krásné Victoria, Britská Kolumbie, Kanada. Zahrnuje to, co je pravděpodobně nejzkušenější kombinovanou komerční a vědeckou tepelnou šokovou komunitou na celém světě. StressMarq čerpá z vědecké excelence a historie vlastní vědecké komunitě a jejím cílem je poskytovat a sloužit této komunitě vysoce hodnotnými bioreagenty v oblastech souvisejících se stresem. Na základě dvou desetiletí zkušeností v tomto odvětví StressMarq ztělesňuje následující klíčové prvky, které jsou zaměřeny na poskytování nejlepších možných výzkumných nástrojů: vědecká excelence, více typů produktů (protilátky, proteiny a soupravy pro výzkumné účely) a přemostění produktů tam, kde je jádro kompetence této společnosti se překrývá s buněčnou signalizací a dalšími oblastmi.


SunredBio

SunredBiowww.sunredbio.com/eindex.aspShanghai Sunred Biological Technology Co., Ltd je high-tech biotechnologická společnost, která obsahuje výrobu; vývoj výroby; obchodní a technické služby s vyspělou informační platformou a přísnými standardy kontroly kvality, jakož i profesionální technický personál a vyspělá marketingová síť. Středisko vědeckého výzkumu Sunred se specializovanými laboratořemi a bohatou silou technického týmu odborníků pro poskytování soupravy služeb od antigenu k protilátkám. Oblast podnikání naší společnosti pokrývá aktivní oblasti, jako je kontrola chromatinu a acetylační signální dráha; apoptóza; přenos buněčného signálu, transkripční regulace; buněčné fagocyty; fosforylace; zjevná genetika; methylace; acetylace; glykosylace; funkce buněk a onemocnění.

Surmodics

Surmodicswww.surmodicsivd.comSurModics slouží na diagnostických a výzkumných trzích in vitro se širokou nabídkou produktů. Naše Stabil ™ rodina proteinových stabilizátorů / blokátorů je v oboru považována za zlatý standard. K dispozici jsou kolorimetrické a chemiluminiscenční substráty BioFX® společnosti SurModics, plus řada sekundárních protilátek a pomocných činidel, které splňují vaše diagnostické potřeby in vitro. Naše slipy Microarray s aktivovaným kódem CodeLink® nabízejí přesnost, reprodukovatelnost a citlivost vyžadovanou pro úspěšné aplikace microarray. SurModics je zavedeným lídrem oslavujícím více než 30 let historie výzkumu a vývoje jako poskytovatel vysoce kvalitních produktů a technologií.

Vektor

Vektorwww.vectorlabs.comVector Laboratories poskytuje vědeckou komunitu od roku 1976 inovativní řešení pro označování a detekci. Krátce po zavedení řady čištěných lektinových činidel jsme revolucionizovali pole histologického barvení vývojem všestranné a citlivé metody detekce biotin-avidin, což vedlo k řadě produktů VECTASTAIN® ABC. Tato činidla poskytují konzistentní, spolehlivé, citlivé a nízké zbarvení pozadí pro imunohistochemii a další aplikace.

XpressBio

XpressBiowww.xpressbio.comXpressBio vyrábí a prodává molekulární a imunologické produkty a služby výzkumné komunitě biologických věd po celém světě. Našimi zákazníky jsou některé z předních farmaceutických, biotechnologických, vládních a akademických organizací po celém světě. Vyrábíme imunotesty ELISA a činidla pro detekci protilátek u myší, potkanů, morčat, křečků a králíků. Naše testy ELISA pro sledování zdraví zahrnují všechny běžné patogeny, jako jsou MHV, TMEV, PVM, Sendai, EDIM a MAD. Vyrábíme také jedinečné testy, jako jsou nativní MPV, nativní RPV, Pasteurella a Helicobacter. Naše přizpůsobitelné testy Multiplex ELISA jsou v oboru zcela jedinečné a poskytují až 6 různých výsledků z jedné jamky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.